Również ogrzewanie domu i wybierająceCzyszczenie Dachów

Wolimy dłużej usuwać zabrudzenia, ale za to nie spowodować szkody. Na częstotliwość mycia dachu wpływa także rodzaj dachówki. Jeśli chodzi o pokrycia z blachy ocynkowanej niemalowanej, często pojawia się na niej rdza, a samo pokrycie dachowe matowieje i stoi się nieszczelne.

Nie rekomendujemy impregnacji przeciwglonowej i hydrofobizacji, ponieważ, ze względu na siła ich wymywania, nie jest toż dobre. Oczywiście, jeśli sobie tego życzysz, zaimpregnujemy Twój dach. Zmycia piany gorącym strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Przede wszystkim do klienta indywidualnego, czyli do wszystkich tych osób, które są domy jednorodzinne, a i do wszystkich tych, którzy chcieliby poprawić wygląd swojej elewacji.

Również ogrzewanie domu i wybierające się z komina spaliny osadzone na dachu, przykrywają dawny kolor i wygląd dachówek. Po paru latach ekspozycji dach wydaje się mało estetyczny, szarzeje oraz porasta mchem. Dachówki naturalne, cementowe i różne rodzaje pokryć dachowych, których powierzchnia jest miękka i chropowata są trudniejsze w życiu czystości. Łatwiej osadzają się na nich zabrudzenia, rozwijają mchy i porosty. Zaniedbywane przez długi czas mycie dachów może również spowodować, że nagromadzone zabrudzenia naruszą strukturę konstrukcji, co jest niezwykle niebezpieczne. Profesjonalnie wyczyszczona powierzchnia będzie wyglądać pięknie i dłużej spełniać swoją funkcję.

Producenci poszczególnych pokryć dachowych deklarują średnią odporność dachu na zabrudzenia. Z tego względu mycie dachu 1-2 razy w czasu dekady powinno być całkowicie wystarczające, zaleca się jednak częstą kontrolę stanu technicznego pokrycia dachowego. Dachówki ceramiczne w zależności z ich typu, cechują się różną strukturą powierzchni. Największemu zabrudzeniu ulegają dachówki ceramiczne naturalne, później angobowane, i na końcu glazurowane. Dachówki ceramiczne naturalne i angobowane mają lekko chropowatą strukturę, co sprzyja osiadaniu na niej mikroorganizmów, mchów, kurzu i pyłów powodując degradację powłoki i widoczne zabrudzenia. Odpowiednie mycie dachówki ceramicznej w swym wykonaniu sprawi, że dach będzie wyglądał jak nowy.

Wykonujemy czyszczenie hydrodynamiczne pokryć dachowych, dezynfekcję mikrobiologiczną oraz impregnację glono- i grzybobójczą. Struktury dachów czyścimy również metodą niskociśnieniową przy użyciu wysokiej temperatury. Przed rozpoczęciem mycia, dokonujemy dokładnych oględzin dachu. Analizujemy stan techniczny pokrycia dachowego, a także rodzaj i stan jego zabrudzenia. W tym celu spryskujemy go specjalistycznymi środkami pomagającymi usunąć wszelkiego typu zabrudzenia.

Konieczność zaznajomienia się z innymi produktami to nowy problem do rozwiązania dla firmy czyszczącej. Cena mycia dachu będzie zależna z tego, jak bardzo skomplikowane jest pokrycie dachowe. Dachy dwuspadowe jest o wiele łatwiej wyczyścić niż te wielospadowe. Znaczenie jest tu również kąt nachylenia dachu oraz dostęp do zasilania elektrycznego, oraz wody. Taśmy miedziane to jeszcze świetny sposób, by zapobiegać zazielenianiu się dachów.

Do pracy na wysokości stosujemy techniki linowe, drabiny, rusztowania, podnośniki. Dzięki czemu każde trudno dostępne miejsce nie jest dla nas przeszkodą. Aby jak najdłużej zachowało piękny wygląd, trzeba je konserwować - do tych prac zaliczamy mycie dachu. Niektóre dachy wymagają czyszczenia częściej niż inne. Malowanie i czyszczenie dachu to usługa, do której podchodzimy indywidualnie.

Dzięki rzetelnej i terminowej pracy zaufało nam już wielu klientów, Wyczyściliśmy już wiele tysięcy metrów kwadratowych powierzchni – dachów, elewacji, pozbruku, tarasów. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferujemy mycie kostki brukowej każdego typu. Bez powodu na to albo jest toż chodnik, podjazd, czy nawet parking. Do tego celu używamy zamkniętych nakładek Mosmatic, które niwelują rozbryzg błota oraz odkurzaczy przemysłowych z funkcją odpompowywania wody wraz z nieczystościami. Zadzwoń po naszą ekipę i przekonaj się na naszej skórze jak https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/opole/ wygląda czyszczenie dachów w małopolskim.

Dzięki temu, że jesteśmy profesjonalny sprzęt, jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie dachu z każdych zabrudzeń. Na poniższym zdjęciu przykład remontu pokrycia dachu z dachówki betonowej na samej z kamienic rynku w Wadowicach. Prace prowadzono zgodnie z programem konserwatorskim oraz oczywiście pod nadzorem konserwatora zabytków. Z racji na szeroki zakres dachówek oraz rodzaje pokrycia dachowego dostosowujemy narzędzia pracy do wymagań powierzchni. Ważne jest dla nas by nie uszkodzić struktury dachu (nie podnieść dachówki), dobrać szczotki lub myjki do kształtu dachówek, tak by je dokładnie umyć.

Nasze doświadczenie najlepiej obrazują zdjęcia naszych prac. Oferujemy usługi z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego oraz podnośników koszowych, wszędzie tam, gdzie samodzielne wykonanie prac jest trudne lub bardzo niebezpieczne. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w alpinizmie przemysłowym oraz aktualnymi badaniami.

Najnowsze artykuły:

Top