Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem który pozwalaWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w istocie niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących specjalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia pediatra niedziela poznań Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie ma szpital.

Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, lecz również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się rzeczywiście komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top