AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególneAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady szkoła filmowa https://amafilmacademy.pl/ i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Stępiński 2021-09-03

Zawżdy na startu czerwca męczyli do nas na latko

Najnowsze artykuły:

Top